Przedstawiciele handlowi

Region 05 Region 02 Region 04 Region 06 Region 07 Region 09 Region 01 Region 03 Region 12 Region 08 Region 10 Region 11

Wybierz region na mapie

mapa przedstawicieli

01

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Magdalena Wójcik
E-mail: mwojcik@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 667 100 479

DYREKTOR MAKROREGIONU (01, 02, 03)
Grzegorz Cuperek
E-mail: gcuperek@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 977

 

02

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Robert Borejszo
E-mail: rborejszo@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 603 950 945

DYREKTOR MAKROREGIONU (01, 02, 03)
Grzegorz Cuperek
E-mail: gcuperek@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 977

 

03

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Paweł Kurant
E-mail: pkurant@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 609 100 566

DYREKTOR MAKROREGIONU (01, 02, 03)
Grzegorz Cuperek
E-mail: gcuperek@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 977

 

04

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Damian Kobusiński
E-mail: dkobusinski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 667 800 698

DYREKTOR MAKROREGIONU (04, 05, 06)
Karol Jezierski
E-mail: kjezierski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 971

05

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Dariusz Pawłowski
E-mail: dpawlowski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 801 505

DYREKTOR MAKROREGIONU (04, 05, 06)
Karol Jezierski
E-mail: kjezierski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 971

06

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Radosław Skawski
E-mail: rskawski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 605 337 728

DYREKTOR MAKROREGIONU (04, 05, 06)
Karol Jezierski
E-mail: kjezierski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 971

07

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Jakub Gazda
E-mail: jgazda@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 785 990 622

DYREKTOR MAKROREGIONU (07, 08, 09)
Katarzyna Starnawska

E-mail: kstarnawska@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 607 238 778

08

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Piotr Duda
E-mail: pduda@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 800 851

DYREKTOR MAKROREGIONU (07, 08, 09)
Katarzyna Starnawska
E-mail: kstarnawska@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 607 238 778

09

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Monika Mrozińska
E-mail: mmrozinska@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 974

DYREKTOR MAKROREGIONU (07, 08, 09)
Katarzyna Starnawska
E-mail: kstarnawska@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 607 238 778

10

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Artur Załęski
E-mail: azaleski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 800 350

DYREKTOR MAKROREGIONU (10, 11, 12)
Sylwester Czuk
E-mail: sczuk@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 973

 

11

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Marcin Zieleźnik
E-mail: marcin.zieleznik@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 695 212 739

DYREKTOR MAKROREGIONU (10, 11, 12)
Sylwester Czuk
E-mail: sczuk@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 973

 

12

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Marcin Pasierbek
E-mail: mpasierbek@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 476 084

DYREKTOR MAKROREGIONU (10, 11, 12)
Sylwester Czuk
E-mail: sczuk@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 973